ajurünnak Dol Guldur 6 / sept / 19:47
Dol Guldur 6 / sept / 19:47  
Pange tööle oma hallid ajurakukesed ning pakkuge välja, millist kasulikku, huvitavat või enneolematut teenust võiks PLANC SMSi kaudu võimaldada.

Lihtsad näited: saates sõnumi (mingi 5 EEKune vms) teatud numbrile teatud märksõnadega saab vastu sõnumi infoga, kes mängivad parajasti planc.ee Quake 3 serveris ja mis punktiseis on [ilmselt täiesti kasutu teenus, ei tea kes küll seda kasutaks :] või siis SMSi sisu kuvamine veebis [nagu minut.ee või pihi.net; ilmselt liiga labane :P]

Parimad ideed... ma tegelt ei julge lubada, mis neist saab (elluviimise suhtes). Sellest hoolimata, palun pange oma mõtted siia teemasse kirja.

zerx 6 / sept / 21:32  
palun. ma palun, ärge tehke ka sellist sitta. paluuun...

m1sterX 6 / sept / 23:12  
irw

aga ei, ei mingeid mõtteid, ise ei kasuta MITTE ÜHTEGI
kasutaja poolt ytleks, et ei tea kyll yhtegi, mis mind tõmbaks
pakkuja poolt vaadates aga raha on alati vaja ;)

mcv 7 / sept / 00:03  
emm...ainus mida mina suudaks väljapakkuda on ikkagi vist see isiklike sõnumite variant...

sTeaLth 7 / sept / 00:39  
veits offtopic, aga seoses mobiilidega - võiks mõelda ka wap protokolli peale..

sanDMan:) 7 / sept / 00:55  
stellu mille peale sa ka ei tuleks...mis teil juba vaja nöörima hakata v....tuli välja et battery-te jaoks ple raha vms? :D

Dol Guldur 7 / sept / 00:55  
jah. täiesti mõeldav oleks plancu veebisaidi viimine wap peale (ehk siis nähtav mobiilidel ja pihuarvutitel). kuna aga kõike pole vist mõtet tillukese mobiiliekraani jaoks kohandada (foorumid imo), siis millist osa veebist võiks wap'is olla?

zerx 7 / sept / 08:44  
uudised äkki ainult. aga sms'i asjast ma tõesti aru ei saa. no milleks teil seda vaja on. kuna te midagi, no offence, "asjalikku" vast pakkuma ei hakka, siis karta on, et klientuur saab ka minimaalne olema. muidugi üks asi, mida võiks vast sms'i teel saada, oleks Plancu logo nii tavalisele kui värvilisele ekraanile. vast siis ka juba igat sorti telefonidele (mitte aind nt. nokiale). ja kui kunagi kauges tulevikus tuleb DarkSide Tetris javat toetavatele telefonidele, siis vast seda ka :)

sTeaLth 7 / sept / 11:03  
sand: ei, lihtsalt sponsorlusest järele jäänud batteryd, mille realiseerimisaeg hakkab lähenema, on vaja kuidagi 'kaubaks teha' ;)

dol: imo võiks olla wapis olla nt viimane uudis koos kommentaaridega, kui ka foorumi viimati kommenteeritud teemad
Muudetud 1 korda, viimati 7 / sept / 11:03 sTeaLth poolt.

karlek 9 / sept / 20:25  
n6us stealthiga enam-v2hem seesuur, et uudised on niigi mitte kuigi asjalikud siin saidil seega pigem lihtsalt foorumi viimased teemad. kasutajate pildid muidugi kah.

MailmanMel 20 / sept / 13:35  
Ehmm, kasutajate pildid on täiesti olemas ju ...?