Kui iga uudise/artikli kirjuta sTeaLth 3 / sept / 17:41
sTeaLth 3 / sept / 17:41  
Kui iga uudise/artikli kirjutamise eest saaks purgi Batteryt
* hakkaks mõnuga kirjutama
* lebotaks niisama edasi
* mõtleks selle peale
* läheks seenele

peet 3 / sept / 18:13  
imo on see tsipa kahtlane värk :|

sTeaLth 3 / sept / 18:42  
miks?

zerx 3 / sept / 18:51  
ma vastaks siis nii, et kui ma saaks iga uudise eest purgi Batteryt, siis oleks teil peagi näpud põhjas. te vast ei suudaks mulle nii palju energia eliksiiri anda :)

xin Zeran 3 / sept / 19:08  
Vat kus nüüd alles ähvardab :P
Kõigepealt võiksid midagi valmis kirjutada, küll sa siis nänni ka saama hakkad.

IMHO on see päris hea idee.

druid 3 / sept / 19:59  
zerx'il on õigus. Kui ta saaks iga uudise/srtikli eest Battery't, siis oleks teil tõesti varsti näpud põhjas, sest Saaremaale saatmine maksab :)
Muidu hea idee!

mcv 3 / sept / 23:29  
no arvesse läheksid siiski vast avaldatud uudised ja lood stiilis "Rebane läks üle tee. Ei jäänud auto alla" ei kvalifitseeruks

peet 3 / sept / 23:31  
seda nüüd küll

zerx 4 / sept / 12:34  
eino kui asi ametlikult käiku läheb ja uudise kirjutaja saab battary, siis aga olen käpp ja kui vaba aega on, eks siis ikka mõne uudise ka jõuab teha

MailmanMel 4 / sept / 21:24  
See pole küll hea mõte. Kaugeltki mitte.
Pigem võiks olla mingi kuu statistika põhine süsteem. Kuus kõige rohkme süsteemile juurde andnud inimene saab midagi.

zerx 4 / sept / 21:45  
see oleks sakk, siis hakkaks igast pahna uudistesse tulema

sanDMan:) 7 / sept / 00:51  
see ei oleks eriti hea idee indeed...aa muidu see battery variant on isegi suht soodukas

D3ndroid 9 / sept / 17:36  
see esimene variant on hea jah..

MailmanMel 20 / sept / 13:44  
Mingi Delfi/CNN.com/EPL'i või mille iganes ümberkantimine poleks ka eriti tore.
See "Park läks parematele jahimaadele" uudis oli küll väga asjatu minumeelest. Eriti veel kuna see suhteliselt hilja valmis kirjutati. Ülemaailmne press oli sellest juba pikalt pasundanud.

MailmanMel 20 / sept / 15:13  
Hmm, lasin selle silmadega üle ja see on kohe päris copy+ paste. Viidatud küll on, aga suht mõttetu on teha selline uudis järgmisel päeval pärast õnnetust.

zerx 20 / sept / 18:09  
no paljud ei ela delfi.ee's nagu sina

peet 20 / sept / 18:20  
mel, tglt tegin ma selle uudise veel suht päeval valmis(teie oled aeglased, ei käi plancus jne jne) ja copy-paste sobib küll, miks hakata ise midagi leiutama, kui täiesti adekvaatne jutt on juba võtta?

peet 20 / sept / 18:20  
Kustutatud 20 / sept / 19:10 Dol Guldur poolt.

peet 20 / sept / 19:15  
hmm, olin ma teinud topeltpostituse? kahtlane, enda arust vajutasin ühe korra siiski....

sTeaLth 25 / sept / 02:16  
seeneaeg hakkab otsa saama, peaks uue küsitluse tegema - see ei kvalifitseeru ju enam

MailmanMel 25 / sept / 21:14  
"peaks uue küsitluse tegema"
Sa mõttes küsisid endalt ja siis kirjutasid siia?

sTeaLth 25 / sept / 23:43  
kui sa vähe viitsiksid vaadata kes uue küsitluse (sama isik kes uue küsitluse foorumi) tegi, siis ehk näeksid maailma asju kohe uues valguses