Soovitused uue plancu kohta m1sterX 26 / aug / 20:26
m1sterX 26 / aug / 20:26  
Ma olen siin nüüd veidi ringi liikunud ja mõned asjad jäid silma, mida tahaks soovitada, et muuta (kui mitte, pole ka hullu)

kõigepealt see, kui postitusel tehakse mingi link kuhugi, siis kui mõeldav oleks, et see võtab uue akna lahti ? Praegu ta minuarust võtab samasse kohta... Ma tean, et mõlemal poolel on omad plussid, kuid mõtlesin küsida ikkagi :P

siis, seadetes saab muuta tabeli suuruseid, aga paistab, et ma toppisin liiga väiksed mõõdud sisse, et äkki oleks võimalik sinna juurde kirjutada min ja default väärtused vms ? siis ma tean järgmine kord, millist numbrit sisse panna kui tahan suuremaks teha ja millist siis kui tahan väiksemaks teha

siis, emaili muutmise juures saadetakse uus aktiveerimiskood, siis kiri ütleb, et saatis koodi vanale aadressile, tegelt aga saatis uuele :P

siis seal samal, kui emaili muuta ja saadab aktiveerimiskoodi, siis logitakse välja, aga see üldine osa jääb ikka veel ette, kui siis seadete peale klõpsida visatakse "404" paremale frame'i, tea kas see on just soovitud :P ise vaatate

ja siis viimane asi, mis silma hakkas, et kui seadete alt välimust muuta, siis refreshitakse ainult paremate frame... võibolla võiks tervele lehele refresh teha ?

ei tahaks jätte mulje nagu see oleks vingumine, üldsegi mitte, vaid need on soovitused ja "kahtlased asjad", mis ma siit leidsin... muidu paistab asi huvitav olevat

Dol Guldur 26 / aug / 23:30  
nr.1 jaoks (default target) on nüüd seadete all valik olemas

nr.2 ja 3 parandasin ära.

nr. 4 ja 5 ehk terve-lehe-refreshimised lähevad kokku selle teemaga. mingi aeg võibolla kirjutab javascripti selle jaoks.

m1sterX 27 / aug / 13:07  
okei, tänud!

sTeaLth 28 / aug / 20:58  
kas nr.4 ei saaks niimoodi parandada, et peale submittimist redirectitakse ümber index lehele? (mis küll tähendab, et parema ja vasaku frame sisu tuleb ka avalehe oma, aga parem ikka kui praegune variant)
Muudetud 1 korda, viimati 28 / aug / 20:59 sTeaLth poolt.

m1sterX 29 / aug / 00:30  
no juhul kui antud tegevuse juures kasutatakse get'i siis on täiesti võimalik ka frame'iide sisu uuendada, aga tegelikult on ka piisav kui redirectitakse esilehele

Sebastian 4 / sept / 13:30  
Võiks olla sellien funktsioon, et kui sõnu valmis saab vajutada nuppu enne saatmist ülevaadata, ehk ma näeks oam sõnumit täpselt sellise formaadis kuidas ta üles läheb. Annaks võimaluse teha korralikumat kujundust ja vähendaks kirjavigade hulks, mis oleks mulel kui düsgraafikule vägagi meeltmööda.
Jätsin vead meelega parandamata, et anda aimu millega pean iga kord rindapistma.
Muudetud 1 korda, viimati 4 / sept / 13:30 Sebastian poolt.

MailmanMel 4 / sept / 21:16  
Muuda funktsioon tuleb abiks Sebastian. Selleks see suhtkoht loodud ongi. Kui sa mingi vea avastad siis saad ilusti ära muuta.

Alari 9 / sept / 15:15  
Favicon.ico faili võiks tekitada, aitaks väärtuslikku järjehoidjate riba ruumi brauserites kokku hoida :)
Muudetud 1 korda, viimati 9 / sept / 15:15 Alari poolt.

mcv 9 / sept / 16:44  
well sellesse fav ikooni nii palju, et mul on kah favoriitides mitu mitu lehte kus iga natukese aja tagant mul päevaks paariks see ilmub ja siis jälle kaob.

nagu mis kämm on? tavaline ie on ja mingeid erilisi seadeid kah pole

DarkStar 9 / sept / 18:16  
" tavaline ie"...

Võib-olla lihtsalt sellepärast?
Muudetud 1 korda, viimati 9 / sept / 18:17 DarkStar poolt.

mcv 9 / sept / 21:01  
aga kas need fav ikoonid pole mitte mõeldudki laiale massile ning kui mina viimati kontrollisin siis lai mass kasutas IE'd ja seda nende kõige tavalisemate seadistustega...

DarkStar 9 / sept / 22:31  
Ära kuula mind, ma lihtsalt plõksin. Favicon võiks olla küll.

sTeaLth 10 / sept / 00:34  
võiks olla jah..

Dol Guldur 10 / sept / 11:14  
^^
saagu favicon

sTeaLth 13 / sept / 10:28  
mulle jäi nagu kuskilt mingi lõik silma, et ie 6.0 peaks nagu automaatselt näitama seda favico asja... miks ta siis ei näita ühelgi saidil mul?

Dol Guldur 13 / sept / 11:30  
mitte ühelgi?
firefox näitab mul igalpool. ja mozilla näitab siis kui saidil on pandud <link rel="icon" type="image/x-icon" href="/favicon.ico"> (IEle meeldiks rel="shortcut icon" rohkem vist)

sTeaLth 13 / sept / 13:56  
tee mis tahad IE ei näita ikoone

Dol Guldur 13 / sept / 15:48  
kas neti.ee saidil ka mitte?

sTeaLth 13 / sept / 16:10  
einoh, põhimõtteliselt on sama kamm mis mcv-l. loe ülevalt poolt
Muudetud 1 korda, viimati 13 / sept / 16:12 sTeaLth poolt.

m1sterX 14 / sept / 02:10  
ega yldiselt mul ka need siin liiguvad kuidas kunagi... mingi security stuff ei võiks olla ?

Alari 10 / okt / 14:34  
Selline soov, et äkki saaks edaspidi "Seaded" alt määrata millist planc.ee alalehte soovib pärast sisse logimist paremasse freimi vaikimisi avaleheks. Valikuid võiks olla vähemalt neli: viimane uudis, viimane artikkel, uudiste arhiiv, artiklite arhiiv ja v-o ka üritused...

Trek 10 / okt / 20:42  
Vot tuli ka idee, lingid mujale keskkondadesse võiks avaneda uues aknas(/tabis), mitu korda juhtunud, et avan lingi ja siis panen ta alt+f4 kinni ja vaatan, krt plancu aken läks:S Võiks olla näiteks sisse lülitatav funktsioon, et jääks valikuvabadus.

Dol Guldur 11 / okt / 00:56  
Linkide avanemise määrang oli juba enne seadete all olemas. Nüüd muutsin selle nime seal arusaadavamaks ning tegin vaikimisi määranguks uues aknas avanemise.

MailmanMel 12 / okt / 22:33  
See linkide avamise jama on paljudes kohtades minumeelest. Vahel avab samas aknas, vahel avab automaatselt uues.
Probleemide vältimiseks panen ma ise nüüd viimastel aegadel alati "open in a new window" vms

MailmanMel 31 / okt / 02:42  
Kuskil võiks avalikult märgitud olla mitu postitust üldse süsteemis on.

MailmanMel 30 / nov / 08:45  
Juhiksin tähelepanu asjale, mis minumeelest algsete kavandite järgi planc3 sisaldama pidi. Nimelt võiks esilehel olla näha 4-5 uudist/artiklit. Igaüks neist "loe lähemalt" lingiga Varem meil ju isegi oli nii.
Asi on minumeelest väga vajalik, sest uue kirjutise ilmumisel vajub teine unustusse ja inimesed, kes siin koguaeg ei käi ei pruugi nendeni üldse jõuda. Neid kes "arhiivi" linke klõpsavad on äärmiselt vähe.
Praegune olukord on eriti häiriv siis kui väikeses ajavahemikus kirjutatakse mitu asja. Vana lastakse uuega üle, kuigi postitamise vahe võis olla kasvõi paar sekundit.

MailmanMel 30 / nov / 08:49  
Selline väike küsimus ka, et kuidas ma siit süsteemist asju linkida saan :)
Addresbari'l on alaliselt "http://planc.ee/planc3/"

mcv 30 / nov / 10:19  
seda viinasr veel ei ole korralikult olemas =/

Dol Guldur 30 / nov / 10:57  
Lingitava lehe aadressi saab mitut moodi teada. Klõpsad "copy link location" lingil, mis viitab soovitavale lehele või näiteks "view page info" alt kui oled soovitaval lehel.
Aga jah, see on muidugi tülikam kui see, et aadressiribal asi oleks.

MailmanMel 21 / dets / 17:21  
Ettepanek selline, et kui siia mingi küsimus, ettepanek tuleb siis Dolly näiteks ka vastab nendele. Oleks tore teada kas mõned asjad on üldse tehtavad, st kas Dol viitsib ning samas oleks tore teada ka millal "uued" asjad saabuda võiksid.